Archiwum: 7 Wrzesień 2020

PROCEDURA UDOSTĘPNIANIA ZBIORÓW BIBLIOTEKI – 2020/2021

Uczniowie mogą korzystać z wypożyczalni w godzinach pracy biblioteki. Czytelnia jest dostępna wyłącznie podczas lekcji. Przed wejściem, umieszczona jest informacja o maksymalnej liczbie odwiedzających (2 osoby), mogących jednocześnie przebywać w bibliotece szkolnej. W bibliotece należy zachować bezpieczną odległość – rekomendowane są 2 metry, minimum 1,5 m. Uczeń przed wejściem do biblioteki dezynfekuje ręce. Przy … Czytaj dalej »

Kategorie: Ogłoszenia | Tagi: , , , | Comments Off on PROCEDURA UDOSTĘPNIANIA ZBIORÓW BIBLIOTEKI – 2020/2021