Wrzesień już za nami…

Opublikowane przez dnia 18 Październik 2014

Nowy rok szkolny rozpoczął nam się od awarii serwera. Gdzieś w cyberprzestrzeni zaginęły strony biblioteki, szkoły i przedszkola. Na szczęście zapobiegliwość i upór naszego informatyka p. Łukasza Krzyżanowskiego pozwoliły na odzyskanie wszystkiego i przeniesienie na nowy serwer. Trochę to trwało. Trzeba było pokonać wiele technicznych przeszkód. Ale udało się!
Teraz proszę jeszcze o chwilę cierpliwości, abym mogła nadgonić stracony czas. Na początek tylko przypomnę, że godziny pracy biblioteki pozostają od lat bez zmian:

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek 9.00 – 15.00

Wtorek, środa, piątek 8.00 – 14.00

Czwartek 8.00 – 15.00

Zmienił się za to sam wygląd biblioteki – w czasie wakacji została pomalowana. Przybył również jeden regał z wolnym dostępem do półek. Zatem wygląda to teraz tak:

Nasza biblioteka po wakacyjnym remoncie