Archiwum: Październik 2016

„Magiczna noc w bibliotece z Harrym Potterem”

W dniach 21-22 października odbyła się „Magiczna noc w bibliotece z Harrym Potterem”. Temat imprezy został wybrany przez uczniów już w ubiegłym roku szkolnym. W jej organizację zaangażowały się Ola Jendrych z 6b i Wiktoria Kukiełka z 6c. Na początku Wiktoria przedstawiła swoją prezentację multimedialną. Przypomniała w niej losy Harrego i jego przyjaciół, zawarte w … Czytaj dalej »

Kategorie: Wydarzenia | Tagi: , , , , | Comments Off on „Magiczna noc w bibliotece z Harrym Potterem”