Archiwum: Czerwiec 2019

„MOJA KSIĄŻKA” 2019 – wyniki

Świdnik, dnia 31 maja 2019r.   Protokół z obrad Jury VIII KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO „MOJA KSIĄŻKA”          Na konkurs wpłynęło 112 prac z 7 szkół: Szkoła Podstawowa w Jackowie                         –   3 prace (klasy 1-3), 1 praca (klasy 4-7) Szkoła Podstawowa w Kalinówce                        –   2 prace (klasy 1-3) Zespół Placówek Oświatowych w Trawnikach     … Czytaj dalej »

Kategorie: Wydarzenia | Tagi: , , | Comments Off on „MOJA KSIĄŻKA” 2019 – wyniki