Archiwum: Marzec 2019

Dzień Otwarty „Trójki”

W czwartek 7 marca naszą szkołę wypełniło blisko 300 świdnickich przedszkolaków. Okazją do wizyty był Dzień Otwarty „Trójki”. Nasza biblioteka stałą się centrum logistycznym i bazą wypadową dla uczniów, pomagających w przeprowadzeniu imprezy. Dzieci pod opieką starszych kolegów miały okazję oswoić się ze szkołą. Uczestniczyły w warsztatach z języka angielskiego i niemieckiego, historycznych, matematycznych, przyrodniczych, plastycznych, … Czytaj dalej »

Kategorie: Wydarzenia | Tagi: , | Comments Off on Dzień Otwarty „Trójki”