Archiwum: Styczeń 2016

Wizyta przedszkolaków

W piątek 8 stycznia gościliśmy najmłodszą grupę naszych przedszkolaków. Dla większości z nich była to pierwsza wizyta w bibliotece. Nie można się zatem dziwić, że na początku rozglądały się po pomieszczeniach z nieufnością i zaskoczeniem. Nigdy nie widziały tylu książek! Dopiero kolorowe poduszki, na których dzieci usiadły w czytelni, trochę przełamały lody. Reszty dokonała prezentacja … Czytaj dalej »

Kategorie: Czytelnictwo, Wydarzenia | Tagi: , , , | Comments Off on Wizyta przedszkolaków