Archiwum: Styczeń 2019

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

Dnia 10 stycznia w gimnazjalnej czytelni odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Zgodnie z ordynacją – w głosowaniu uczestniczyli uczniowie klas 6., 7. i 8. szkoły podstawowej oraz 3. gimnazjum. Uprawnionych do głosowania było 367 osób. Należało wskazać dwóch z ośmiu kandydatów. Po podliczeniu głosów przez komisję skrutacyjną otrzymaliśmy wyniki. Przez najbliższe 2 lata … Czytaj dalej »

Kategorie: Wydarzenia | Tagi: | Comments Off on Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta