browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wydarzenia

„MOJA KSIĄŻKA” 2019 – wyniki

Świdnik, dnia 31 maja 2019r.   Protokół z obrad Jury VIII KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO „MOJA KSIĄŻKA”          Na konkurs wpłynęło 112 prac z 7 szkół: Szkoła Podstawowa w Jackowie                         –   3 prace (klasy 1-3), 1 praca (klasy 4-7) Szkoła Podstawowa w Kalinówce                        –   2 prace (klasy 1-3) Zespół Placówek Oświatowych w Trawnikach     … Czytaj dalej »

Kategorie: Wydarzenia | Tagi: , , | Comments Off on „MOJA KSIĄŻKA” 2019 – wyniki

Dzień Otwarty „Trójki”

W czwartek 7 marca naszą szkołę wypełniło blisko 300 świdnickich przedszkolaków. Okazją do wizyty był Dzień Otwarty „Trójki”. Nasza biblioteka stałą się centrum logistycznym i bazą wypadową dla uczniów, pomagających w przeprowadzeniu imprezy. Dzieci pod opieką starszych kolegów miały okazję oswoić się ze szkołą. Uczestniczyły w warsztatach z języka angielskiego i niemieckiego, historycznych, matematycznych, przyrodniczych, plastycznych, … Czytaj dalej »

Kategorie: Wydarzenia | Tagi: , | Comments Off on Dzień Otwarty „Trójki”

Ferie w bibliotece

W pierwszym tygodniu ferii Klub Książki zaprosił na „przygodę z książką i filmem”. Przez dwa dni uczniowie oglądali wybrane filmy, które powstały na podstawie książek. Niektórzy już znali teksty, które zainspirowały reżyserów. Inni, po obejrzeniu filmów stwierdzili, że chętnie sięgną po książkę i jej kolejne tomy. Na świetnej zabawie czas minął bardzo szybko.

Kategorie: Wydarzenia | Tagi: , , | Comments Off on Ferie w bibliotece