Wyniki wyborów

Opublikowane przez dnia 21 Marzec 2015

Po wielkich trudach, związanych z odszyfrowaniem niektórych głosów oraz sprawdzaniem autorów możemy wreszcie podać wyniki naszych OGÓLNOPOLSKICH WYBORÓW KSIĄŻEK. W 347 ważnych głosach wymienionych zostało 256 tytułów różnych książek i serii wydawniczych. Dodatkowo padło 13 tematów książek popularnonaukowych. Poniżej prezentujemy 21 najbardziej polecanych i popularnych tytułów. Kompletny wykaz można znaleźć TUTAJ. Wśród książek popularnonaukowych najwięcej głosów zebrały te o piłce nożnej.

Wiemy już, co wybrali nasi uczniowie. Teraz pozostaje nam tylko czekać na obiecane przez MEN pieniądze na zakupy. A naszą listę prześlemy do organizatorów akcji. Ciekawe, czy inni polscy uczniowie lubią czytać to samo?

Lp. Tytuł Autor Liczba głosów
1 Harry Potter – seria Rowling J. K. 52