browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pracowity czas

Opublikowane przez dnia 30 Listopad 2015

Listopad okazał się bardzo pracowity. Nadeszły nowe partie podręczników i ćwiczeń, które trzeba było jak najszybciej przygotować do przekazania uczniom.

Otrzymaliśmy również pieniądze na zakup „Książek naszych marzeń”. Wydawało się, że kwota jest dość duża. Jednak w trakcie kompletowania tytułów według listy, wskazanej przez uczniów w „Ogólnopolskich wyborach książek”, okazała się stanowczo niewystarczająca. Ostatecznie staraliśmy się wybrać pozycje, które znajdą najwięcej czytelników. Uzupełniliśmy wiele kupowanych od lat serii oraz wybraliśmy kilka nowych – najbardziej poczytnych. Szczegóły – już wkrótce.

Złożyliśmy także wniosek do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się pozyskać kolejne dofinansowanie na zakup książek.

I, oczywiście, wciąż – z wielką wdzięcznością – przyjmujemy dary od sponsorów i te, przekazywane w ramach akcji „Podziel się książką”. Dziękujemy za kolejne prezenty. Dobrych książek nigdy za wiele!

dary1

Sześć pierwszych tomów przygód Ulyssesa Moore’a…

Comments are closed.