Nowi czytelnicy

Opublikowane przez dnia 12 Luty 2016

Na przełomie stycznia i lutego grono naszych czytelników powiększyło się o uczniów wszystkich klas I. Dzieci poznały pomieszczenia wypożyczalni i czytelni oraz zbiory biblioteczne, w tym – interaktywne, które zrobiły na nich duże wrażenie. Pierwszaki dowiedziały się również, jak wypożyczać książki, skorzystać z księgozbioru czytelni i stanowisk komputerowych oraz w jakich godzinach biblioteka jest czynna. Uzyskały informację, co zrobić w razie zgubienia czy zniszczenia książki. Miały także możliwość wybrania i wypożyczenia pierwszych książek.

Tradycyjnie już – na pamiątkę swojej wizyty uczniowie otrzymali zakładki do książek, wykonane indywidualnie dla każdego dziecka. Mamy nadzieję, że będą chętnie i często odwiedzać szkolną bibliotekę.

Poniżej – wybrane zdjęcia. Więcej – do obejrzenia na naszym facebooku:

klasa 1a               klasa 1b                klasa 1c                klasa 1d                klasa 1e