Podsumowanie roku

Opublikowane przez dnia 28 Czerwiec 2016
DSC_9023

Nasi szóstoklasiści – najlepsi czytelnicy oraz nagrodzeni w konkursie „Zrób sobie SHELFIE”

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Podczas uroczystości nagrody odebrali nie tylko wyróżniający się uczniowie i sportowcy, ale również najlepsi czytelnicy, zwycięzcy konkursu „Zrób sobie SHELFIE” oraz najbardziej aktywni uczestnicy „Nocy w bibliotece z Jeżycjadą”. Oto oni:

Najlepsi czytelnicy:

Oliwia Golik klasa 1c

Oliwia Gumieniuk 2b

Kacper Król 3a

Julia Duda 5c

Jakub Kawalerski 6a

Wiktor Wojtczuk 6c

„Zrób sobie SHELFIE”

I miejsce – Maciek Dudzik 5c – za profesjonalizm wykonania, dbałość o szczegóły i rewelacyjną akcję promocyjną,

II miejsce – Patrycja Kozdroń 6a – za pomysł i wakacyjną świeżość,

III miejsce – Patrycja Walczak 6c – za klimat i symbolikę.

„Noc w bibliotece z Jeżycjadą”

Agata Łukasik 5b – za zaangażowanie, ciekawe pomysły, twórczy udział i ogromną pasję, którą chętnie się dzieliła

Magdalena Gremplewska 5b

Aleksandra Jendrych 5b

Natalia Terlecka 5b

Wiktoria Kukiełka 5c

Julita Bałaban 4c

Michelle Wójcik 4c

Oprócz tego – w klasach wręczono podziękowania bardzo licznej grupie osób, które pomagały w pracach biblioteki. Dyplomy otrzymali także uczniowie, którzy wzbogacili bibliotekę podczas 10 edycji akcji „Podziel się książką” oraz pozostali uczestnicy konkursu „Zrób sobie SHELFIE”.

Dziękujemy wszystkim za całoroczny wysiłek. Gratulujemy osiągnięć i zachęcamy do pracy w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że pozostaniecie tak samo aktywni i zaprzyjaźnieni z biblioteką.

Odchodzącym szóstoklasistom życzymy, aby w nowych szkołach znaleźli dobrych przyjaciół i nauczycieli oraz żeby bez problemu udało im się oswoić szkolne biblioteki…