browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wyniki VII KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO „MOJA KSIĄŻKA”

Opublikowane przez dnia 27 maja 2018

Świdnik, dnia 25 maja 2018r.

 

Protokół z obrad Jury

VII KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO

„MOJA KSIĄŻKA”

Na konkurs wpłynęło 117 prac z 8 szkół:

Szkoła Podstawowa w Jackowie                             –   1 praca (klasy 4-7)

Szkoła Podstawowa w Krępcu                                 –   2 prace (klasy 4-7)

Szkoła Podstawowa w Siostrzytowie                     –   3 prace (klasy 1-3)

Zespół Placówek Oświatowych w Trawnikach     – 14 prac (klasy 1-3), 5 prac (klasy 4-7)

Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku                     – 14 prac (klasy 1-3), 3 prace (klasy 4-7)

Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku                     –   4 prace (klasy 1-3), 28 prac (klasy 4-7)

Szkoła Podstawowa nr 4 w Świdniku                    –   1 praca (klasy 4-7)

Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdniku                    – 40 prac (klasy 1-3), 2 prace (klasy 4-7).

W dniach 10 – 25 maja komisja konkursowa zapoznała się ze wszystkimi pracami. Poziom wielu z nich był bardzo wysoki. Po długich i burzliwych obradach Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KLASY I-III

PRACE ZESPOŁOWE  –  Literacko-Plastyczne:

III miejsce – Julia Staniak, Jessica Warpass (3G) – SP nr 5 w Świdniku – „Magiczna obroża”, op. p. Danuta Pastuszak.

Wyróżnienie  –  Aleksandra Chęć, Blanka Chęć, Nicole Sidor (1B)– SP nr 7 w Świdniku – „Magiczne kolory”, op. p. Ewa Nawrocka.

Wyróżnienie – Klasa 1b  – SP nr 7 w Świdniku – „Wiosenny Ogród Botaniczny”, op. p. Ewa Nawrocka.

KLASY I

PRACE INDYWIDUALNE:

I miejsce – Wojciech Mącik  (1C) – SP nr 7 w Świdniku – „Król Zyzio i jego miasteczko”, op. p. Mirosława Żydek.

II miejsce – Zuzanna Mikulska  (1C) – SP nr 3 w Świdniku – „Wielka podróż piratów”, op. p. Joanna Woroch.

III miejsce – Amelia Latoszek  (1C) – SP nr 3 w Świdniku – „Zwierzęta na wsi”, op. p. Joanna Woroch.

KLASY II-III

PRACE INDYWIDUALNE  –  Literacko-Plastyczne:

I miejsce – Kacper Kociuba  (2) – SP w Siostrzytowie – „Przygody Ufoludka Kacperka na kosmicznej zjeżdżalni”, op. pp. Małgorzata Niedźwiedź, Anna Krasowska.

I miejsce – Miłosz Dyrka  (3G) – SP nr 5 w Świdniku – „Leśne zawody”, op. p. Danuta Pastuszak.

II miejsce – Bartosz Malinowski  (2) – SP w Siostrzytowie – „Magiczne słowo”, op. pp. Małgorzata Niedźwiedź, Anna Krasowska.

III miejsce – Aleksandra Kucharska  (2A) – SP nr 3 w Świdniku – „Przygody motylka”, op. p. Aleksandra Ślęp.

PRACE INDYWIDUALNE  –  Plastyczne:

I miejsce – Natalia Szubtarska  (3F) – SP nr 5 w  Świdniku – „Album roślin chronionych w Polsce”, op. p. Bogumiła Kret.

II miejsce – Kalina Sobiesiak  (2A) – SP nr 7 w Świdniku – „Zwierzęta w ZOO”, op. p. Marlena Małecka.

III miejsce – Amelia Konieczniak  (3A) – SP nr 3 w Świdniku – „Abecadło”, op. p. Justyna Legocka.

III miejsce – Maja Konowałek  (3A) – SP nr 3 w Świdniku – „Abecadło”, op. p. Justyna Legocka.

PRACE INDYWIDUALNE  –  Literackie:

I miejsce – Sara Piekarska  (3B) – SP nr 7 w  Świdniku – „Pamiętnik Tośki”, op. p. Ewa Bodys.

II miejsce – Zofia Broda  (2A) – SP nr 7 w Świdniku – „Jednorożec Lucy w krainie bajek”, op. p. Marlena Małecka.

III miejsce – Barbara Guz  (3F) – SP nr 5 w Świdniku – „Emilka i jej wymarzony piesek”, op. p. Bogumiła Kret.

KLASY IV-V

PRACE INDYWIDUALNE  –  Literacko-Plastyczne:

I miejsce –  Oliwia Kociuba (4F) – SP nr 5 w Świdniku – „Złota wilczyca”, op. p. Małgorzata Jańczuk.

II miejsce  –  Szymon Pożarowszczyk (5G) – SP nr 5 w Świdniku – „Wielkie serce”, op. p. Justyna Bęczkowska.

III miejsce  –  Urszula Łopucka (4F) – SP nr 5 w Świdniku – „Stadnina w Tolkmicku”, op. p. Małgorzata Jańczuk.

Wyróżnienie – Karolina Markowska (5G) – SP nr 5 w Świdniku – „Złoty kwiat”, op. p. Justyna Bęczkowska.

PRACE INDYWIDUALNE  –  Literackie:

I miejsce  –  Nadia Kruzmetra (4C) – ZPO w Trawnikach – „Wakacje w magicznym lesie”, op. p. Marta Psujek.

II miejsce   –  Gabriela Kruk (5a) – SP nr 7 w Świdniku – „Magiczna podróż w nieznane”, op. p. Monika Lorek.

II miejsce  – Maria Bartosiewicz (5G) – SP nr 5 w Świdniku – „Edek i susełek”, op. p. Justyna Bęczkowska.

III miejsce  – Zuzanna Danielak (4F) – SP nr 5 w Świdniku – „Przedmioty szkolne i Julka”, op. p. Małgorzata Jańczuk.

KLASY VI-VII

PRACE INDYWIDUALNE  –  Literacko-Plastyczne:

I miejsce – Wiktoria Szczepanik (6C) – SP nr 5 w Świdniku – „Naprzeciw przeznaczeniu”, op. p. Małgorzata Jańczuk.

II miejsce  –  Zuzanna Łukaszczyk (6C) – SP nr 5 w Świdniku – „Nowi przyjaciele”, op. p. Małgorzata Jańczuk.

III miejsce  –  Rafał Mankiewicz (6C) – SP nr 5 w Świdniku – „Opowiadanie o wojowniku Władimirze”, op. p. Małgorzata Jańczuk.

PRACE INDYWIDUALNE  –  Literackie:

I miejsce  –  Kinga Ryczek (6E) – SP nr 5 w Świdniku – „Dwa królestwa”, op. p. Narcyza Bajczyk.

II miejsce  – Wiktoria Ficek (7) – SP w Jackowie – „List w butelce”, op. p. Anna Krasucka-Chyćko.

 

NAGRODY  SPECJALNE w kategoriach:

Komiks:

I miejsce  –  Magda Pasieczna (1A) – ZPO w Trawnikach – „Przygoda pieska Bedzia w ogrodzie”, op. p. Małgorzata Kowalczyk.

I miejsce – Wiktor Kornyluk  (2) – SP w Siostrzytowie – „Mecz przyjaciół”, op. pp. Małgorzata Niedźwiedź, Anna Krasowska.

II miejsce  – Mateusz Gruszka (1A) – ZPO w Trawnikach – „Kolorowy świat motyli”, op. p. Małgorzata Kowalczyk.

III miejsce  – Zofia Doluk (1A) – ZPO w Trawnikach – „Nasza klasa”, op. p. Małgorzata Kowalczyk.

Poezja:

Miłosz Tokarski (6B) – ZPO w Trawnikach – „Wiersze długie i krótkie, smutne i wesołe”, op. p. Alicja Futa.

Za krzewienie kultury:

Maja Wawruch (3E) – SP nr 3 w Świdniku – „10 powodów, dla których warto chodzić do kina”, op. p. Agnieszka Zmokła.

Za temat opowiadania:

Weronika Kołtun (5b) – SP nr 5 w Świdniku – „Suri. Moja syryjska koleżanka”, op. p. Beata Jasielska.

Za zabawę słowem:

Adam Nowomiejski (1A) – ZPO w Trawnikach – „Wiosenne pączki”, op. p. Małgorzata Kowalczyk.

 

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się dnia 7 czerwca 2018 r. o godz. 9.00 – w sali gimnastycznej SP nr 3. Zapraszamy wszystkich laureatów konkursu (nagrodzonych i wyróżnionych!) oraz ich opiekunów.

Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody książkowe dla nich zostały ufundowane przez Urząd Miasta Świdnik, Firmę „Delta” z Końskowoli oraz Radę Rodziców SP nr 3.

                                              

Jury:                                      Monika Lechnio-Lewicka

Agnieszka Wójcik

Bożena Milanowska

Małgorzata Żabińska

Comments are closed.