browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 2018

Opublikowane przez dnia 10 Maj 2018

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek stał się okazją do wysłania przez nas mnóstwa pozytywnej energii. Przez ostatnie dwa dni w całej szkole rozwieszone były kartki z motywującymi, budującymi myślami i cytatami. Każdy mógł sobie wybrać taki, który mu najbardziej pasował. Pomysł tak się spodobał, że kolejna partia jest już przygotowana na poniedziałek. Mamy nadzieję, że pozytywne myśli pomogą wszystkim miło zacząć nowy tydzień…

(Inspiracja – Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 11 w Zduńskiej Woli. Wybór cytatów – własny.)

Na naszej wystawie książek o książkach, bibliotece i czytaniu można było między innymi zobaczyć pozycję, nagrodzoną w 2016 roku w prestiżowym konkursie 50 Books | 50 Covers dla najlepiej zaprojektowanych publikacji na świecie. Jej autorem jest znany polski architekt – Bolesław Stelmach. Książka dokumentuje proces powstawania lubelskiego Teatru w Budowie. Informacje o konkursie i książce można przeczytać TUTAJ:

Comments are closed.