browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Misia

Opublikowane przez dnia 27 Listopad 2019

Dzień Misia 2019

W 2002 roku po raz pierwszy obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Od tego czasu co roku świętujemy 25 listopada – w setną rocznicę powstania najmilszej i najbardziej kochanej dziecięcej zabawki. Mimo pojawiających się coraz nowszych, atrakcyjnych maskotek moda na misie pozostaje niezmienna. Wciąż są one najlepszymi przyjaciółmi i niezastąpionymi Przytulankami.

Prawie każde dziecko w tym dniu przyszło z pluszowym przyjacielem. Były misie duże i małe, puchate i kolorowe. Panie z klas 1-3 zatroszczyły się o to, by ten dzień był wyjątkowy. Dzieci śpiewały piosenki, rysowały, układały puzzle… Były też tańce i konkurs wiedzy o misiach – bajkowych i tych prawdziwych, żyjących w różnych częściach świata.

W bibliotece też pojawiły się misie. Towarzyszyły dzieciom w czytaniu i podpowiadały, jakie książki o misiach można u nas znaleźć…

Comments are closed.