browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

IX KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY „MOJA KSIĄŻKA”

Opublikowane przez dnia 19 Kwiecień 2020

Mimo niesprzyjających okoliczności, a może nawet im na przekór, zapraszamy na dziewiątą już edycję naszego KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO „MOJA KSIĄŻKA”. Jego celem jest zachęcanie dzieci i młodzieży do poznawania świata książek, rozwijania wyobraźni i twórczości własnej, przy wykorzystaniu różnorodnych form, technik i środków. Mogą wziąć w nim udział dzieci w wieku 6 – 15 lat, uczęszczające do szkół podstawowych Świdnika i okolic.

Zadaniem uczestników jest wykonanie książki, przy wykorzystaniu dowolnych form, technik i środków. Organizatorzy nie chcą w żaden sposób ograniczać inwencji twórczej!

W tym roku – ze względu na zaistniałe okoliczności – terminy uległy przesunięciu. Prace należy przesłać w wersji elektronicznej do dnia 10 maja 2020 roku do godziny 23.59 na adres e-mail: biblioteka.sp3.swidnik@gmail.com. (w temacie wpisując: Konkurs „MOJA KSIĄŻKA”). Dla autorów blogów niczego to nie zmienia. Może warto – w tym roku szczególnie – pomyśleć nad taką formą twórczości?

Część uczniów wykonała już papierowe książki. Wyjaśniamy, że w żadnym razie nie chodzi o to, żeby robić drugie prace! Teraz trzeba tylko te, które już powstały, zapisać jakoś w formie elektronicznej. Z tekstami literackimi, pisanymi na komputerze, nie będzie problemu. Inne – można np. zeskanować i przysłać jako PDF, zrobić prezentację lub zdjęcia – kartka po kartce… Może to być nawet filmik z czytania, jeśli będzie widać cały tekst i okładkę. Możliwości jest wiele. Każdy może wybrać dowolną formę. Chodzi o to, żeby udało się książkę przysłać mailem, bo jurorzy muszą ją jakoś obejrzeć, przeczytać (wysłuchać) i ocenić.

Dokumenty do pobrania:

karta_zgloszenia2020

OŚWIADCZENIE NAUCZYCIELA

Zmiany w regulaminie – kwiecień 2020

 

Comments are closed.