Nowi czytelnicy

Opublikowane przez dnia 12 Luty 2021

Na początku lutego pojawili się w bibliotece nowi czytelnicy. Uczniowie klas pierwszych poznali zasady korzystania ze zbiorów. Przybliżył im je regulamin obrazkowy, który uczniowie ułożyli w grupach w formie puzli. Wybrali też i wypożyczyli pierwsze książki.

Na pamiątkę tej wizyty każdy pierwszak dostał przygotowaną przez panią bibliotekarkę zakładkę – ze swoim imieniem i cytatem, związanym z czytaniem. Mamy nadzieję, że będą w bibliotece częstymi gośćmi…

Najlepszym podsumowaniem zajęć była wypowiedź przejętego Wiktora z 1a: „Biblioteka, to najpiękniejsze miejsce…”